П’ять якостей, якими володіють переможці

П’ять якостей, якими володіють переможці

1. Авантюризм
Тобто схильність до участі в події з непередбачуваним кінцем, але захоплюючою зав'язкою. Успішні люди майже ніколи не сумніваються, чи варто брати участь у тому чи іншому процесі. Вони – люди дії. Якщо проект здається їм привабливим – геть сумніви, і тільки вперед!
Якби вони витрачали дні, так що там, роки свого життя на підкидання монетки або наради з усіма дальніми родичами, швидше за все, успішними б вони залишилися тільки в мріях. Так що, хочете успіху – ризикуйте!
2. Аналітичний склад розуму
Фраза стандартна, але сенс не втрачає. Звісно, щоб кинутися у вир з головою – тобто бути авантюристом – потрібно віддавати собі звіт, що вдає із себе той самий вир. Чи не вийде він за краї, не поглине вас з кінцями, чи не виявиться він обманкою, хто стрибав у нього до вас і виявиться у ньому після.
Якщо коротко, то здатність думати й виважено приймати рішення дуже важлива.
3. Уміння відпустити ситуацію
Здавалося б, де «зважено приймати рішення» і де «відпустити ситуацію». А ось і так. Ці поняття тісно пов'язані одне з одним. За законом жанру, план дій повинен бути таким:
    Бачу можливість (готовність до авантюри).
    Аналізую і приймаю рішення.
    Якщо рішення негативне – відпускаю ситуацію.
Причому під словом «відпускаю» мається на увазі повне забуття. Прийняли рішення – і кінці у воду. Не потрібно переглядати в голові варіанти, знову і знову картаючи себе за неправильний вибір.
Навіть якщо щось пішло не так, змиріться. Помилилися? Буває. Зробіть висновки й забудьте.
4. Почуття гумору
Без нього – нікуди. Ще Кен Кізі, автор культового роману «Пролітаючи над гніздом зозулі», сказав, що не може людина стати насправді сильною, поки не поверне собі здатність бачити смішну сторону життя.
Ми можемо навести ще сотню цитат, але який у цьому сенс, якщо ви не засмієтеся?
Дійсно, сміх – найкраща зброя проти сірих буднів, помилок, невдач. Саме тому сильні люди сміються в обличчя проблемам, знаходячи таким чином абсолютно несподіване вирішення проблем.
5. Щирість
Чесним людям нема чого приховувати. Вони не прокидаються серед ночі від страху, що хтось дізнається про їхні інтриги або викриє їхню брехню. Вони однаково щирі з партнерами, коханими, друзями.
Ні, вони зовсім не наївні, щоб розкривати конкурентам корпоративні таємниці або ділитися сокровенним з кожним зустрічним. Але вони чітко розмежовують грань між чесністю і брехнею, та не порушують її. Навчитися такому балансу – дорого коштує, зате окупається сторицею.
https://www.work.ua/

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку


Нагору Назад